Polesie Lubelskie

Gospodarstwo znajduje się w odległości

W najbliżej położonym Urszulinie znajdują się: Urząd Gminy, Kościół Parafialny, bank, bankomat, poczta, Dyrektor Poleskiego Parku Narodowego oraz pizzeria, lodziarnia i bardzo dobrze wyposażony sklep z ciągle świeżym pieczywem i ciastkami z własnej piekarni.

Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie

3 km od gospodarstwa zajduje się jez. Rotcze – z plażą, pomostem, wypożyczalnią sprzętu wodnego, licznymi ogródkami piwnymi i dyskoteką. Tą samą odległość należy pokonać, aby znaleźć się nad jez. Sumin i spróbować wyciągnąć na wędkę duży okaz ryby, od której to jezioro wzięło swoją nazwę. Podobna odległość dzieli nas od jez. Płotycze, którego 3/4 brzegu znajduje się w lesie. Jezioro spokojne, ciche: tylko ponton, łódka i wędka – żadnych kąpieli.

Poleski Park Narodowy

W niedalekim sąsiedztwie gospodarstwa znajdują sie liczne ścieżki oraz szlaki turystyczne Poleskiego Parku Narodowego, który zachęca odwiedzających bogatą florą i fauną. Najciekawsze na tym terenie są zbiorowiska roślinności bagiennej i wodnej oraz ciekawe okazy zwierząt. W Załuczu Starym, w Muzeum Poleskiego Parku Narodowego napotkać można wiele ciekawych eksponatów wymarłych już zwierząt oraz innych eksponatów prezentujących dziedzictwo kulturowe Polesia Lubelskiego.